Skip links

Autodoprava Jozef Hanták

Spoločnosť Sima-Sped s.r.o. je na trhu už dlhých 27 rokov. Bola založená v roku 1996 ako maličká firma s názvom Nákladná doprava Jozef Hanták, pričom v začiatkoch vozový park pozostával iba z jedného vozidla značky Škoda 706 ( Trambus ). Medzi prvé zakázky patrila účasť pri výstavbe diaľníc. 

 

Neskôr sa pôvodné vozidlo  zamenilo za súpravu značky LIAZ 110, ktoré malo na starosti vnútroštátne prepravy pre Slovensko, ale aj susedné krajiny Česko, Maďarsko a Poľsko.

Nové vozidlá, nové destinácie

V rokoch 2000 – 2002 firma svoj vozový park rozšírila o vozidlá značky RENAULT a VOLVO, ktorých cieľovou destináciou boli európske krajiny ako Anglicko, Belgicko, Holandsko a Taliansko.

SIMA-SPED, s.r.o.

S pribúdajúcimi rokmi sa počet prepráv zvyšoval, firma sa modernizovala a v roku 2013 sa úspešne premenovala na Sima-Sped s.r.o. Portfólio našich služieb sa tiež rozšírilo o predaj a dovoz sypkého materiálu, výkopové práce, ale aj krátkodobé uskladnenie tovaru, vrátane prekládky. 

 

Vozový park spoločnosti sa momentálne skladá zo 6 jazdných súprav značiek VOLVO, DAF a RENAULT.

 

K našim najväčším a významným partnerom určite patrí rakúska firma VVG Handels GmbH, s ktorou spolupracujeme od roku 2012. 

 

Naše služby dnes poskytujeme pre mnohé renomované spoločnosti ako napríklad DHL Slovakia, Martimex-Spedition s.r.o. či 3 LOG premium logistic GmbH. 

Zďaleka nekončíme

Síce sa naša spoločnosť od roku 1996 rozrástla, stále si drží status malej rodinnej firmy, v ktorej si však vážime každého zákazníka, pretože spokojnosť a dobré referencie sú našim hnacím motorom.